0
0
0

Алмазна коронка по бетону Distar DDS-W 212x450-14x1 1/4 UNC Reinforced concrete (11003512906)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Distar
  • Артикул: 38726
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Опис

Алмазне свердло DDS-W 212x450-14x1 1/4 UNC Залізобетон призначено для свердління отворів у высокоармированном, армованому бетоні, цеглі та інших будівельних матеріалів. Зазвичай це комунікації для вентиляції, кондиціонування, сантехніки та іншого.

Застосовується на свердлильних установках потужністю від 1,9 кВт, як на стійках, так і в ручному режимі.

Володіє високою швидкістю проходження важкого армованого бетону. При проходженні арматури рекомендується знижувати швидкість обертання.

Алмазні сегменти на корпусі закріплено лазером. Це забезпечує їх надійне кріплення навіть у складних умовах свердління з підвищеним рівнем вібрації і ударних навантаженнях.

Обовязкове застосування охолодження проточною водою.

Свердло має довжину 450 мм, посадкове місце 1/4 UNC. З допомогою подовжувачів можна нарощувати глибину свердління до декількох метрів.

Характеристики
Загальні характеристики
Тип товару алмазні коронки
Клас професійний
Параметри роботи
Діаметр коронки 202 мм
Довжина коронки 450 мм
Ріжуча система сегментна алмазна коронка
Тип свердління без удару
мокре
Конструкція та особливості
Тип хвостовика 1 1/4"
Додаткова інформація про товар
Країна виробник Україна
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без повідомлення продавця.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.