0 ₴
Зробити замовленняГнучкий вал AGT EF45/6 - незамінна частина для роботи із глибинним вібратором. Підходити до 2 видів таких вібраторів – AGT EV2000 та AGT MV3000. Довжина гнучкого валу — 6 м. Діаметр булави, що до нього підходить — 45 мм. Постачається без вібробулаві та двигуна.
Особливості та переваги моделі AGT EF45/6:
- Гнучкий вал підходить для роботи лише з двома машинами - AGT EV2000 чи AGT MV3000.
- Процес кріплення легкий і міцний — достатньо приєднати всі частини (глибинний вал з одного боку до вібратора, з іншого до вібробулави).
- Опустивши на достатню глибину гнучкий вал із вібронаконечником, прилад можна вмикати в роботу.
- Діаметр вібробулави (також і розмір гнучкого валу) обирають відповідно до потреб щодо швидкості обробки та обсягу робіт.
- За годину кожен із глибинних вібраторів здатний обробити 9 м3 свіжого бетону, де діаметр дії вібрацій становить 60 см.
Комплектація:
- Гнучкий вал AGT EF45/6;
- Гарантійний талон;
- Інструкція;
Характеристики
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без повідомлення продавця.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.